Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Language
ne: भाषा

en: Path
ne: मार्ग

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: About
ne: बारेमा

en: UUID
ne: अनुपम प्रयोगकर्ता परिचय संख्या
