Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Language
oc: Lenga

en: Path
oc: Camin

en: User ID
oc: Identificant (ID) utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: About
oc: A prepaus

en: UUID
oc: Identificant universal unic (UUID)

en: Hash
oc: Hachage
