Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Language
ps: ژبه

en: Path
ps: يونلور

en: About
ps: په اړه
