Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Type
ro: Tip

en: Language
ro: Limba

en: Path
ro: Cale

en: User ID
ro: ID utilizator

en: Created
ro: Creat

en: About
ro: Despre
