Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (16 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Delete
uk: Видалити

en: Type
uk: Тип

en: Language
uk: Мова

en: Path
uk: Шлях

en: User ID
uk: ID користувача

en: Created
uk: Створено

en: 301 Moved Permanently
uk: 301 Переміщене Остаточно

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
uk: Ви намагаєтеся переспрямувати сторінку саму на себе. Це призведе до нескінченного циклу.

en: About
uk: Про модуль

en: Redirect status
uk: Стан переадресації

en: Status code
uk: Код стану

en: Redirect ID
uk: ID переспрямування

en: Hash
uk: Геш

en: The user ID of the node author.
uk: Ідентифікатор користувача автора матеріалу.

en: The redirect ID.
uk: Ідентифікатор переспрямування.
