Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Language
be: Мова

en: Reset
be: Скінуць

en: Path
be: Сцежка

en: User ID
be: ID карыстальніка

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Apply
be: Ужыць

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: About
be: Аб
