Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (15 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Delete
is: Strika

en: Type
is: Slag

en: Language
is: Mál

en: Reset
is: Tómstilla

en: Path
is: Leið

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: To
is: Til

en: From
is: Frá

en: ‹ previous
is: ‹ fyrra

en: next ›
is: næsta ›

en: « first
is: « fyrsta

en: last »
is: síðsta »

en: About
is: Um
