Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (24 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Delete
hi: मिटायें

en: Type
hi: प्रकार

en: Language
hi: भाषा

en: URLs
hi: यूआरएल

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Path
hi: मार्ग

en: User ID
hi: उपयोगकर्ता आईङी

en: Created
hi: निर्मित

en: Page
hi: पृष्ठ

en: To
hi: को

en: From
hi: से

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: ‹ previous
hi: ‹ पिछले

en: next ›
hi: अगला >

en: Apply
hi: लागू करें

en: « first
hi: « प्रथम

en: last »
hi: अन्तिम »

en: About
hi: के बारे में

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: UUID
hi: युयुआइङी

en: Hash
hi: हैश
