Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (11 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Type
ml: തരം

en: Language
ml: ഭാഷ

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Path
ml: വഴി

en: ‹ previous
ml: ‹ മുമ്പത്തേത്

en: next ›
ml: അടുത്തത് ›

en: « first
ml: « ആദ്യം

en: last »
ml: അവസാനത്തേത് »

en: UUID
ml: യു യു ഐ ഡി
