Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to pt translation catalogue (32 entries)

en: Title
pt: Título

en: Delete
pt: Apagar

en: Type
pt: Tipo

en: Language
pt: Idioma

en: URLs
pt: URL

en: Reset
pt: Redefinir

en: Path
pt: Caminho

en: User ID
pt: ID do usuário

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: To
pt: Para

en: From
pt: De

en: Desc
pt: Decrescente

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: ‹ previous
pt: ‹ anterior

en: next ›
pt: próximo ›

en: 301 Moved Permanently
pt: 301 Movido Permanentemente

en: Apply
pt: Aplicar

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
pt: Você está tentando redirecionar a página para ela mesma. Isso irá causar um loop infinito.

en: « first
pt: « primeiro

en: last »
pt: último »

en: Offset
pt: Deslocamento

en: About
pt: Sobre

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Redirect status
pt: Status do redirecionamento

en: The redirect has been saved.
pt: O redirecionamento foi salvo.

en: Asc
pt: Ascendente

en: Master
pt: Principal

en: Original language
pt: Idioma original

en: The user ID of the node author.
pt: O ID do usuário do autor do node.

en: The redirect type.
pt: O tipo de redirecionamento.
