Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Delete
ru: Удалить

en: Type
ru: Тип

en: Language
ru: Язык

en: URLs
ru: URL'ы

en: Reset
ru: Сбросить

en: Path
ru: Путь

en: User ID
ru: ID Пользователя

en: Created
ru: Создано

en: Page
ru: Страница

en: To
ru: Кому

en: From
ru: От

en: Desc
ru: По убыванию

en: Sort by
ru: Сортировать по

en: ‹ previous
ru: ‹ предыдущая

en: next ›
ru: следующая ›

en: 301 Moved Permanently
ru: 301 Перемещёно Окончательно

en: Apply
ru: Применить

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
ru: Вы пытаетесь переадресовать страницу саму на себя. Это приведёт к бесконечному циклу.

en: « first
ru: « первая

en: last »
ru: последняя »

en: Offset
ru: Пропустить

en: About
ru: Информация

en: Items per page
ru: Элементов на страницу

en: - All -
ru: - Все -

en: Redirect status
ru: Состояние перенаправления

en: Status code
ru: Код состояния

en: The redirect has been saved.
ru: Перенаправление было сохранено.

en: Redirect ID
ru: ID переадресации

en: Hash
ru: Хэш

en: Asc
ru: По возрастанию

en: Master
ru: Основной

en: Original language
ru: Язык оригинала

en: The redirect ID.
ru: ID переадресации.

en: The redirect language.
ru: Язык перенаправления.
