Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Type
ta: வகை

en: Language
ta: மொழி

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Path
ta: பா​தை

en: Page
ta: பக்கம்

en: ‹ previous
ta: < முன்

en: next ›
ta: அடுத்தது >

en: « first
ta: << தொடக்கம்

en: last »
ta: முடிவு >>
