Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to te translation catalogue (16 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Language
te: భాష

en: User ID
te: వాడుకరి ID

en: Created
te: సృష్టితం

en: Page
te: పేజీ

en: To
te: ఎవరికి

en: From
te: నుండి

en: ‹ previous
te: ‹ గత

en: next ›
te: తదుపరి ›

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: « first
te: « మొదటి

en: last »
te: చివరి »

en: About
te: గురించి

en: - All -
te: - అన్ని -
