Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to af translation catalogue (18 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Language
af: Taal

en: URLs
af: URLe

en: Reset
af: Herstel

en: Path
af: Pad

en: Created
af: Geskep

en: Page
af: Bladsy

en: To
af: Aan

en: From
af: Van

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Apply
af: Pas toe

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
