Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Language
ast: Llingua

en: Reset
ast: Reafitar

en: Path
ast: Camín

en: User ID
ast: ID del usuariu

en: Created
ast: Fechu

en: Page
ast: Páxina

en: To
ast: Pa

en: From
ast: De

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›
