Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (30 entries)

en: Title
da: Titel

en: Delete
da: Slet

en: Language
da: Sprog

en: URLs
da: URLer

en: Reset
da: Gendan

en: Path
da: Sti

en: User ID
da: Bruger ID

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: To
da: Til

en: From
da: Fra

en: Desc
da: Faldende

en: Sort by
da: Sortér efter

en: ‹ previous
da: ‹ forrige

en: next ›
da: næste ›

en: 301 Moved Permanently
da: 301 Flyttet permanent

en: Apply
da: Udfør

en: You are attempting to redirect the page to itself. This will result in an infinite loop.
da: Du prøver på at omdirigere en side til sig selv. Dette vil resultere i en uendelig løkke.

en: « first
da: « første

en: last »
da: sidste »

en: Offset
da: Forskydning

en: About
da: Om

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Redirect status
da: Omdirigeringsstatus

en: The redirect has been saved.
da: Omdirigeringen er blevet gemt.

en: Enter an internal Drupal path or path alias to redirect (e.g. %example1 or %example2). Fragment anchors (e.g. %anchor) are <strong>not</strong> allowed.
da: Indtast en intern Drupal-sti eller et alias der skal omdirigeres (f.eks. %example1 eller %example2). Fragmentankre (f.eks. %anchor) er <strong>ikke</strong> tilladt.

en: Asc
da: Stigende

en: Original language
da: Originalt sprog

en: The user ID of the node author.
da: Bruger-IDet på indholdselementets forfatter.
