Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to ja translation catalogue (30 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Delete
ja: 削除

en: Type
ja: タイプ

en: Language
ja: 言語

en: URLs
ja: URL

en: Reset
ja: リセット

en: Path
ja: パス

en: User ID
ja: ユーザーID

en: Created
ja: 作成

en: Page
ja: ページ

en: To
ja: 宛先

en: From
ja: 送信元

en: Desc
ja: 降順

en: Sort by
ja: 並び替え基準

en: ‹ previous
ja: ‹ 前へ

en: next ›
ja: 次へ ›

en: Apply
ja: 適用

en: « first
ja: « 最初へ

en: last »
ja: 最後 »

en: Offset
ja: オフセット

en: About
ja: アバウト

en: Items per page
ja: ページ毎の件数

en: - All -
ja: - 全て -

en: Redirect status
ja: リダイレクトステータス

en: Status code
ja: 状態コード

en: Hash
ja: ハッシュ

en: Asc
ja: 昇順

en: Master
ja: マスター

en: Original language
ja: 元の言語

en: The user ID of the node author.
ja: ノード投稿者のユーザーID。
