Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to mr translation catalogue (15 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Language
mr: भाषा

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Path
mr: रस्ता

en: Created
mr: प्रकाशन

en: Page
mr: पान

en: To
mr: प्रति:

en: From
mr: कडून

en: Sort by
mr: क्रमवारी नुसार लावा

en: ‹ previous
mr: ‹ मागे

en: next ›
mr: पुढे ›

en: « first
mr: « प्रथम

en: last »
mr: अंतिम »
