Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Language
sq: Gjuha

en: Reset
sq: Rifillo

en: Path
sq: Pozicioni

en: Created
sq: Krijuar

en: Page
sq: Faqe

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: About
sq: Informacione
