Regex Redirect (8.x-1.0-alpha1) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Delete
sr: Избриши

en: Type
sr: Tип

en: Language
sr: Језик

en: Path
sr: Путања

en: User ID
sr: ID корисника

en: Created
sr: Направљено

en: UUID
sr: <em>UUID</em>
