Regex Redirect (8.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (25 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Delete
vi: Xóa

en: Type
vi: Kiểu

en: Language
vi: Ngôn ngữ

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: Path
vi: Đường dẫn

en: User ID
vi: ID người dùng

en: Created
vi: Tạo bởi

en: Page
vi: Trang

en: To
vi: Đến

en: From
vi: Từ

en: Desc
vi: Giảm dần

en: Sort by
vi: Sắp xếp theo

en: ‹ previous
vi: ‹ trước

en: next ›
vi: sau ›

en: Apply
vi: Áp dụng

en: « first
vi: « đầu

en: last »
vi: cuối »

en: Offset
vi: Độ dịch

en: About
vi: Giới thiệu

en: Items per page
vi: Số mục trên một trang

en: - All -
vi: - Tất cả -

en: Hash
vi: Mã hóa băm

en: Asc
vi: Tăng dần

en: Master
vi: Chính
