Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Label
ar: التسمية

en: Save
ar: حفظ

en: Core
ar: النواة

en: Region
ar: المنطقة

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ar: الاسم المقروء من طرف الجهاز مستخدم مسبقا. يجب أن يكون فريدا.
