Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Cancel
bn: বাতিল

en: This action cannot be undone.
bn: এই কাজটি বাতিল করা যাবে না।

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Region
bn: অঞ্চল
