Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Cancel
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: Label
et: Nimetus

en: Save
et: Salvesta

en: Core
et: Tuum

en: Region
et: Regioon

en: Regions
et: Regioonid

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
et: Selline süsteemne nimetus on juba kasutusel. Nimi peab olema unikaalne.
