Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: This action cannot be undone.
gl: Esta acción non pode ser desfeita.

en: Label
gl: Etiqueta

en: Save
gl: Gardar

en: Core
gl: Núcleo

en: Region
gl: Área

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
gl: O nome de sistema xa está en uso. Debe ser único
