Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Save
hy: Պահպանել

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
hy: Մեքենայաընթեռնելի անունը արդեն զբաղված է: Այն պետք է լինի եզակի:
