Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Label
ja: ラベル

en: Save
ja: 保存

en: Core
ja: コア

en: Region
ja: リージョン

en: Regions
ja: リージョン

en: Add region
ja: リージョンの追加

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ja: このシステム内部名称は既に利用されています。固有の名前を指定してください。
