Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Cancel
lv: Atcelt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: Label
lv: Etiķete

en: Save
lv: Saglabāt

en: Core
lv: Kodols

en: Region
lv: Reģions

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
lv: Šis mašīnlasāmais nosaukums jau tiek lietots. Tam jābūt unikālam.
