Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Label
ro: Etichetă

en: Save
ro: Salvare

en: Core
ro: Nucleu

en: Region
ro: Regiune

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ro: Numele descifrabil de calculator este deja utilizat. Acesta trebuie să fie unic.
