Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Label
sk: Označenie

en: Save
sk: Uložiť

en: Core
sk: Jadro

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Regions
sk: Regióny

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sk: Tento strojovo čitateľný názov sa už používa. Musí byť jedinečný.
