Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Cancel
ta: விலகு

en: This action cannot be undone.
ta: இச்செயல் மீளத் திருத்தப்பட முடியாதது.

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Save
ta: சேமி

en: Core
ta: கருவம்

en: Region
ta: பகுதி

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ta: இயந்திரக்குறியீட்டுப்பெயர் ஏற்கெனவே பயன்பாட்டில் உள்ளது. இது கண்டிப்பாக தனித்ததாக இருக்க வேண்டும்.
