Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: This action cannot be undone.
te: ఈ చర్యను రద్దు చేయడం సాధ్యం కాదు.

en: Label
te: లేబుల్

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Region
te: ప్రాంతం
