Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Save
az: Saxla

en: Core
az: Nüvə
