Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Label
ca: Etiqueta

en: Save
ca: Desa

en: Core
ca: Nucli

en: Region
ca: Regió

en: Add region
ca: Afegir regió

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ca: El nom llegible-per-la-màquina ja està essent utilitzat. Ha de ser únic.
