Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Cancel
cs: Zrušit

en: This action cannot be undone.
cs: Tuto akci nelze vrátit.

en: Label
cs: Popisek

en: Save
cs: Uložit

en: Core
cs: Jádro

en: Regions
cs: Regiony

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
cs: Strojově čitelný název musí být jedinečný. Tento se již používá.
