Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Cancel
es: Cancelar

en: This action cannot be undone.
es: Esta acción no se puede deshacer.

en: Label
es: Etiqueta

en: Save
es: Guardar

en: Core
es: Núcleo

en: Region
es: Región

en: Regions
es: Regiones

en: Add region
es: Añadir región

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
es: El nombre de sistema ya está en uso. Debe ser único.
