Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Cancel
he: ביטול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Label
he: תווית

en: Save
he: שמירה

en: Core
he: ליבה

en: Region
he: איזור
