Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Save
id: Simpan

en: Region
id: Wilayah

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
id: Nama yang bisa dibaca mesin sudah digunakan. Harus unik.
