Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Cancel
mr: रद्द

en: This action cannot be undone.
mr: ही कृती परत घेता येणार नाही.

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Core
mr: मूळ

en: Region
mr: क्षेत्र
