Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Cancel
ru: Отмена

en: This action cannot be undone.
ru: Это действие нельзя отменить.

en: Label
ru: Метка

en: Save
ru: Сохранить

en: Core
ru: Ядро

en: Region
ru: Область

en: Regions
ru: Области

en: Add region
ru: Добавить область

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
ru: Данное машинное имя уже существует. Оно должно быть уникальным.
