Regions for Drupal 8 (8.x-1.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: Core
sv: Kärna

en: Regions
sv: Regioner

en: Add region
sv: Lägg till region

en: The machine-readable name is already in use. It must be unique.
sv: Det maskinläsbara namnet används redan. Det måste vara unikt.
