Register display (8.x-1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Operations
ast: Operaciones

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Settings
ast: Preferencies

en: Path
ast: Camín

en: Display
ast: Pantalla

en: Page title
ast: Títulu de la páxina

en: Other
ast: Otru

en: Role
ast: Rol
