Register display (8.x-1.0) - en to az translation catalogue (12 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Path
az: Yol

en: Display
az: Monitor

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Other
az: Digər

en: Role
az: Rollar

en: About
az: Haqqında

en: Submit button text
az: Düymə mətnini göndərin
