Register display (8.x-1.0) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Operations
bs: Operacije

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: Settings
bs: Postavke

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Page title
bs: Naslov stranice

en: Role
bs: Uloga
