Register display (8.x-1.0) - en to de translation catalogue (17 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Settings
de: Einstellungen

en: Main
de: Haupt

en: Path
de: Pfad

en: Display
de: Anzeige

en: Page title
de: Seitentitel

en: Other
de: Weitere

en: Role
de: Rolle

en: About
de: Über

en: Submit button text
de: Text des „Speichern“-Buttons

en: Select display
de: Anzeige auswählen

en: Redirect settings
de: Umleitungs-Einstellungen

en: <strong>Path:</strong> @path <br/> <strong>Alias</strong>: @alias
de: <strong>Pfad:</strong> @path <br> <strong>Alias</strong>: @alias

en: Select page
de: Seite auswählen
