Register display (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (11 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Path
eu: Bide-izena

en: Display
eu: Bistaratu

en: Page title
eu: Orriaren izenburua

en: Other
eu: Bestea

en: Role
eu: Rol

en: About
eu: (r)i buruz
