Register display (8.x-1.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Settings
he: הגדרות

en: Path
he: מיקום

en: Display
he: תצוגה

en: Page title
he: כותרת דף

en: Other
he: אחר

en: Role
he: תפקיד

en: About
he: אודות

en: Submit button text
he: כיתוב על כפתור הביצוע (Submit button)
