Register display (8.x-1.0) - en to hi translation catalogue (11 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Path
hi: मार्ग

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: Page title
hi: पृष्ठ का शीर्षक

en: Other
hi: अन्य

en: Role
hi: भूमिका

en: About
hi: के बारे में
