Register display (8.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Path
hy: Ուղի

en: Display
hy: Ցուցադրել

en: Page title
hy: Էջի վերնագիր

en: Role
hy: Դեր
