Register display (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Title
id: Judul

en: Operations
id: Operasi-operasi

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: Display
id: Tampilan

en: Page title
id: Judul halaman

en: Other
id: Lainnya

en: Role
id: Peran

en: About
id: Tentang

en: Submit button text
id: Teks tombol kirim
